Eskisehir Vaillant Servisi

Eskisehir Vaillant Servisi  tüm çalışanları ile sizlere en iyi himeti sunmak için sorumluluklarının bilincinde bulunmakta ve her türlü önlem çerçevesinde çalışmaktadır. Kombi klima ve şofben tamiratlarınızın garantili hizmet merkezi olarak bizler yılın 365 günü görev başındayız.

VAİLLANT KOMBİ HİZMETLERİ

Vaillant amblemi taşıyan tüm kombi modellerimiz sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda en kaliteli ve en sağlam şekilde üretilerek, aynı zamanda uzun yıllara dayanan AR – GE çalışmalarına dayanılarak üretime sunulmuştur. Sağlam yapısı, kolay kullanımı ile tüm modellerimiz sizleri memnun bırakacaktır. Eskisehir Vaillant Servisi  hizmetlerini severek kullandıınız kombi ürünlerinizi kesintisiz kullanmanız için yoğunlaştırmıştır.

Kombi cihazları her türlü önlem alınarak ve bir çok testten geçilerek üretilmiştir. Fakat zaman içinde deformasyonlar yaşanabilir. Sürekli kullanım, özellikle kış günlerinde aralık verilmeden çalıştırılması neticesinde parça değişimi gerekebilir.

Hiç bir şey olmasa bile belirli dönemlerde bakım işlemi gerekebilir. Ankara Vaillant Kombi Servisi çatısı altında görev yapan bizler ve bize bağlı olan tüm personellerimiz arıza ve tamirat ile ilgili çalışmalar yaparak sizlerin sorunlarına kalıcı noktalar koymaktadır.

Kombi cihazları doğalgaz ile çalıştığı için dikkat edilmesi gereken cihazlardır. Sistem üzerinde her türlü emniyet düzeneği olsa da her zaman son derece dikkatli olmak istenmeyen aksaklıkların önüne geçilmesini sağlar. Kombi ürünlerinde sık görülen arızaları şöyle sıralayabiliriz;

 • Dış gövde ısınması
 • Aşırı hararet
 • Kombide suyun bitmesi
 • Su damlaması olması
 • Cihaza elektrik gelmemesi
 • Kombide ateşleme olmaması
 • Ekranda reset ışığı yanması
 • Şebeke üzerinden gaz gelmemesi
 • Sesli veya gürültülü çalışma olması.
 • Tüm bu saydığımız nedenler için Vaillant olarak servis birimimizle her zaman hazır ve size ulaşmaya programlı şekilde görev yapmaktayı

Eskisehir Vaillant Servisi  yedek parça ve malzeme temini için de eksiksiz olarak donattığımız malzeme depolarımız ile hizmetinizdedir. Bölgemizin her noktası için servis verme kabiliyetimizin ve donanımımızın olduğğunu da parantez içinde belirtmek isteriz.

Eskisehir Vaillant Servisi  olarak bizim siz değerli tüketicilerimiz için verebileceğimiz en büyük tavsiye kombi cihazlarınızı kullanım prosedürlerine uygun olarak çalıştırmanızdır. Unutmayınız ki kombi cihazları durduk yere bozulmaz. Sıklıkla gördüğümüz durum bilinçsiz kullanımdır. Arızalarınızın altında yatan en büyük sebep budur.

Bunun için Eskisehir Vaillant Servisi  olarak önemle belirtmek isteriz ki kullanım kılavuzlarınızı her detayı dikkatli bir şekilde okuyunuz ve cihazın ilk çalıştırmalarını Ankara Vaillant Yetkili Servisi personellerine yaptırarak ürünü garanti altına aldırınız.

Vaillant Yetkili Servisi ile yapacağınız görüşmeler neticesinde garanti belgeleriniz onaylanarak her yöden güvence altına alınabileceksizniz. Burada en önemli husus kombi cihazınızın da garantiye alınması ile beraber paranızın da korunmasıdır.

Eskisehir Vaillant Servisi  arıza açan, çalışmayan, sıcak su üretmeyen cihazlarınız için yılın istisnasız her günü başarılı bir şekilde görev yapmaktadır. Mobil ekiplerimiz ile şehrin tüm bölgelerini tarayarak eksiksiz ve zaman kaybı yaşamadan size ulaşmaktayız.

Vaillant kullanıcısı olarak kombi bakımlarınız için de bizlere merkez numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz veya müsait olduğunuz gün için alacağınız randevuya sadık kalacak olan personellerimiz tam kararlanan saatte sizlerin ev ve ofislerine gelerek Vaillant kombi bakımlarınızı gerçekleştirecektir.

Unutmamanız gereken bir husus da bakımsız kombi cihazlarının sürekli sorun yaratma potansiyelidir. Benim kombim çalışıyor, arıza yapmadı, ne gerek var bakıma diye düşünmeyin. Vaillant kombi cihazınızın çalışması, sorun olmadığı anlamına gelmez.

Eskisehir Vaillant Servisi  çalışanları bakım esnasında ürünü komple elden geçirerek sorunsuz ve masrafsız kullanımınızın yolunu açacaktır. Bakımsız kombi çok gaz harcayacağı için bütcenize de extra yük getirecektir. Kombi bakımında kısaca uygulanan işlemler şöyledir;

 • Cihazın komple temizliği
 • Su ve gaz kaçak kontrolü
 • Filitre temizliği
 • Peteklerin ısınma performansı
 • Gerek duyulması halınde sistemdeki suyun değişimi
 • Gaz yanma ayarlarının yapılması
 • Basınç ve genleşme tankı kontrolü

Bu saydığımız işlemlerin yapılması sizin için ve cihaz için hayati önem taşır. Her yıl sonbaharda yapılmasını tavsiye ettiğimiz bu işlem kesinlikle göz ardı edilmemelidir.

ŞOFBEN BAKIMI VE ONARIMI

Eskisehir Vaillant Servisi  ilgi alanına giren ve titizlikle yaptığımız çalışmalardan bir tanesi olan şofben bakım ve temizliği firmamız personelleri tarafından eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Vaillant şofben ürünleriniz için her türlü bakım ve onarım için ankara blgesinin neresinde olursanız olun bize ulaşabilir, servisimizden yararlanabilirsiniz.

Vaillant ailesi olarak şofben sorunlarınızı en ekonomik şekilde çözdüğümüzü ve her işlemimizi garanti dahilinde yaptığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca onarım ve bakım esnasında değiştiğimiz tüm parçaların orjinal ürün olduğunu eklemek isteriz.

Sıcak su alamamak, gündelik hayatımızı olumsuz etkiler. İşte biz de diyoruz ki; tam bu esnada bize ihtiyaç duyuyorsunuz. Firmamızda çalışan, özel olarak kurduğumuz ve sadece şofben tamiratı için görev yapan ekiplerimiz konusunun en tecrübelileri arasından seçilerek bünyemizde çalışması sağlanmıştır.

Vaillant şofben sorunlarınızın çözüm merkezi olarak bizler her zaman ekonomik fiyatlarla sizlerin yanında bulunmaktayız. Sofben tamiratlarınıza başlamadan önce sizlerin onayını alarak işlem başlatmaktayız. Bu sayede gereksiz ve aklınızda olmayan masraflardan kurtulmakta ve yapılacak işlemin tutarını öğrenmeniz sağlanmaktadır.

Eskisehir Vaillant Servisi  müdahalede bulunduğu ve onarımını üstlendiği şofben ürünlerinizi bulunduğu yerde tamir etmektedir. Araçlarımızda ihtiyaç olacak olan tüm malzemeler mevcuttur. Bu sebeple atölyemize gelme ve gitmeyle yaşayacağınız zaman kaybı ve mağduriyet önlenmektedir.

Şofben ürünlerinde görülen arızaların bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

 • Sıcak su alınamaması
 • Su damlamasının gözlenmesi
 • Sesli veya gürültülü çalışması, vibrasyon
 • Aşırı gaz tüketimi
 • Hiç çalışmama
 • Yukarıda bahsi gecen durumların bir veya birkaçını yaşıyorsanız hemen bizi aramanız ve randevu almanız gerekmektedir.Eskisehir Vaillant Servisi bünyesinde çalışan ekiplerini yönlendirerek sorununuza nokta koyacaktır.

VAİLLANT KLİMA SERVİSİ

Eskisehir Vaillant Servisi  ticari alan, ev ve iş yerlerinizin yanı sıra okullarda, devlet dairelerinde ve alışveriş merkezlerinde kullandığınız klima cihazlarınızın bakım ve onarımı için kaliteli ve uygun fiyatlı servis hizmeti vermektedir.

Özellikle yaz günlerinin sıklıkla kullanılan cihazlarının başında gelir klima üniteleri. Ve her üründe olduğu gibi bu cihazların da kullanım sürelerine bağlı olarak ve mevsimsel nedenlerle bakımları gerekmektedir. Ankara Vaillant Klima Servisi ihtiyaç duyacağınız bakım ve temizlik işlemleri için her an görev yapmaya hazırdır.

Sadece bakım mı ? Hayır, onarım, gaz takviyesi, nakil, iç veya dış ünite yer değişimi, borulama, dekoratif bant sarımı gibi işleriniz için tam kadro görev yapmaktadır. Merkezimize açacağınız bir telefon her türlü işleminizin yapılması için atacağınız ilk adımdır.

Eskisehir Vaillant Servisi  olarak belirtmek isteriz ki bakımı olmayan, kimyasal temizliği sağlanmayan klima cihazları çalıştığı ortama mikrop salar, sizleri ve sevdiklerinizi hastalandırır. Lejyoner mikrobu olarak nitelendirilen bir virüs klima ünitelerinin filitrelerinde barınır ve burada ürerler. Belirli dönemlerde kimyasal bakım yapılarak ve ilaçlı temizlik sağlanarak bu mikrop ve bakterilerin cihazdan uzaklaştırılması sağlanmalıdır.

 • Klima Bakımlarında uygulanan işlemler şöyledir;
 • Cihazın komple temizliği
 • İlaçlı ve kimyasal bakım işlemleri
 • Dış ünite, iç ünite ve borularda kaçak kontrolü
 • Gaz basınç ölçümü
 • Filitrelerin ilaçlanması
 • Soğutma kapasitesinin ölçümü
 • Verimli çalışma kontrolü

Yukarıda bahsi geçen işlemlerin uygulanacağı klima cihazlarınız asla sizi üzmeden çalışacak, orun yaşatmayacaktır. Eskisehir Vaillant Servisi  başınızı ağrıtan, sorun çıkartan ürünleriniz için sizlere yardıma hazır olmak için sürekli mesai sarf etmektedir. Hiç çekinmeden arayabilir, Vaillant cihazlarınız için yardım talebinde bulunabilirsiniz.

 

Eskisehir Vaillant Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!