Eskisehir Samsung Klima Servisi

Eskisehir Samsung Klima Servisiklima çeşidi olarak birbirinden farklı ürünlerle insanların ihtiyaçlarını karşılayan Samsung markasının en geniş hizmet ağına sahip firmasıdır. Yıllardır her çeşit Samsung klimasının bakım ve onarımını yapan firmamız sadece tek bir telefonla anında ev ya da işletmenize gelmekte gerekli bakım ve onarımları servis garantisi altında yapmaktadır.

Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanıldığından bahar gelmeden önce gerekli bakımların yapılması son derece önemlidir. Samsung klimalar konusunda gerekli eğitimi almış olan personelimiz gezici servis araçları ile sizlerin çağrılarına en kısa sürede cevap vermektedir.

Arıza Kayıtları

Klimalarda pek çok arıza kaydı alıyoruz. Bu arızaların bir kısmı basit olsa da bir kısmı uzmanlık isteyen durumlardır. Klimanızda ortaya çıkabilecek bir tekleme ya da çalışmama durumunda öncelikle müdahalede bulunmadan bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Teknisyenlerimiz sizlere doğru talimatlar ile yol göstereceklerdir.

Gerilim Düşmesi

Klimalarda aldığımız en yoğun şikâyetlerden bir tanesi gerilim düzeyindeki kısa düşüşler ile ortaya çıkan arızalardır. Gerilim düşmesi demek cihazda fazla akım ihtiyacının ortaya çıkması anlamına gelmektedir. Klimadaki Samsung klima kart yanması durumları genellikle bundan dolayı çıkmaktadır.

Gerilimin ani olarak artması da klima karını yakan bir diğer unsurdur. Elektrik kesintisi sonrasında yine ani olarak elektriklerin birden gelmesi klimaya zarar verebilir. Ayrıca dikkatsiz yapılan klima bakımları da kartların yanmasında etkili olmaktadır.

Her klimanın gerektirdiği şekilde uygun bir şekilde bakımının yapılması önemlidir. Bu sebeple Her model klimaya uygun bakımı yapan teknisyenlerimiz görev başındadır. Samsung’un tüm model klimalarında gerekli servis hizmetini kapsamlı bir şekilde sağlamaktayız.

Eskisehir Samsung Klima Servisimiz İso 9001belgelidir. Samsung klimalar için bölge merkez servisi konumunda olmaktayız ve günün 24 saati çağrılarınıza yanıt vermekteyiz.

Klimaların yıllık bakımları unutulmamalıdır. Arızaların büyük oranda çıkma sebebi gerekli bakımlarının yapılmamış olmasıdır. Bu konuda bizlerden gerekli desteği her daim alabilirsiniz. Yıllardır bakım onarım hizmeti sağlayan firmamız dilerseniz telefonla dilerseniz web sitesinden online olarak arıza kaydı almaktadır. Klimalarınız hiç beklemediğiniz bir anda arıza çıkarabilir.

Bu sebeple daima elinizin altında numaramız olsun ve bizi dilediğiniz an arayın. Müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz personelleri gezici servis araçları ile tüm şehirde aktif olarak hizmet vermektedir. Sizlere en yakınservis aracımızı göndererek ürün bakımınızı yapıyoruz.

 

Eskisehir Samsung Klima Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!