Eskişehir Regal Servisi

Eskişehir Regal Servisi, Regal marka cihaz kullanıcılarının geçmişte olduğu bugün de her türlü teknik destek talebine anında dönen alanında uzman bir kadroya sahip köklü bir firmadır.

Regal markası adı altında beyaz eşya, klima, televizyon ve şofben gibi birbirinden yararlı cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazların her birinin pek çok modeli bulunmaktadır. Kurulacakları ortama göre hitap edilecek kişi sayısına göre model seçimi yapılmaktadır.

Örneğin kalabalık bir ortamda cihazın kullanımı söz konusu ise split klimalar tercih edilecektir. Eğer geniş bir topluluk için tercih edilecekse büyük ekran LED televizyonlar tercih edilecektir. Ya da ısıtma/sıcak su ihtiyacı geniş bir kitlenin ihtiyacını karşılayacaksa ona göre büyük kazan sistemleri kullanılacaktır. Kısacası saydığımız tüm cihazlar her ihtiyaca göre ayrı ayrı üretilen kullanışlı ürünlerdir. Regal beyaz eşya konusunda kendisin ispatlamış yılların markasıdır.

Yıllardır Regal marka cihazlar üzerine çalışmalar yapmaktayız ve bu konuda profesyonel çalışmalar yürütmekteyiz. Öyle ki her yere hızlı servis araçlarımız ile anında yetişmekte ve bakım/onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Eskişehir Regal Servisi olarak gücümüzü ve deneyimimizi 25 yıllık geçmişimizden almaktayız.

Regal markasının başarılı bir şekilde ürettiği cihazlardan birisi hiç şüphesiz bulaşık makineleridir. Bulaşık makinesinin su almaması ise karşılaşılan bir sorundur. Bulaşık makinesi içerisinde yer alan ventil adlı parça arızalandıysa makine su almayacaktır. Su giriş ventilinin filtresini kontrol etmek gerekecektir. Filtre tıkalı ise su alımı yapılamayacaktır.

Ancak filtrede herhangi bir sorun yoksa o halde sorun direkt olarak ventil dediğimiz parçadadır. Bulaşık makinesinin emniyet sivicindeki bozulmalar da su almayı engelleyecektir. Bu sivic genellikle zaman içerisinde bozulur. Zamanla parçada oksitlenme oluşmuş olabilir, değiştirildiği takdirde sorun kalmayacaktır. Eskişehir Regal Servisi teknisyenlerimiz bu gibi sorunlarınızda sizlere profesyonel destek sağlamaktadır.

Yaz aylarının vazgeçilmez cihazlarından olan klimalar da bazı durumlarda arızalanabilirler. Örneğin klimanın sigortayı attırdığına dair bir takım şikâyetler alabiliyoruz. Klimanın besleme kablosunda bir kısa devre meydana gelmiş ise sigorta attırma durumu ile karşılaşmak mümkün olabilir.

Kabloda kısa devre var ise değiştirilerek bu sorun çözülebilir. Ayrıca teknisyenlerimiz fan motoru sargılarını da kontrol edeceklerdir. Kaçak ya da kısa devre varsa fan motorunu değiştirmek gerekebilir. Klimanın akım taşıma görevini üstlenen bir takım kablolar vardır.

Bu kablolar bağlantı yerinden çıkmışsa personelimiz bunu yerine takacaktır. Kabloda kısa devre söz konusu ise mutlaka değiştirilmesi gerekecektir. Eskişehir Regal Servisi olarak Regal marka klimalarınızdaki arızayı hızlı bir şekilde tespit edip garantili bir şekilde onarmaktayız.

 

Eskişehir Regal Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!