Eskişehir Protherm Servisi

Protherm Servisi, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını gideren birbirinden farklı cihazları ile insanların sık tercih ettiği Protherm markasının en geniş servis birimidir. Kombişofben ve kazanlar yoğun bir şekilde çalışan cihazlardır.

Bu sebeple yıllık bakımları yapılmadığı takdirde kötü sürprizler ortaya çıkarabilir ve arızalanabilirler. Protherm Servisi olarak bu tip arızaların ortaya çıkmaması için ev ya da işyerlerinizde kullandığınız Protherm cihazlarınıza gerekli bakımları yapmaktayız.

Merkezi sistemlerde en sık kullanılan cihazlardan birisi olan kazan sistemleri normal bakımları dahilinde hiçbir sorun çıkarmazlar. Ancak bazı durumlarda elektrik ya da yakıtla alakalı pek çok sorun oluşabiliyor. Yani illa müşteri merkezli hataların ortaya çıkacağı anlamına gelmiyor.

Mesela Protherm kazan normalden çok daha fazla yakıt tüketiyor ise altında yatan sebebe bakmak gerekecektir.

Kazanı kullanırken daha düşük fan ayarlarını tercih etmeye çalışmalısınız. Ayrıca kazan temizliği performans açısından son derece önemlidir, aksatılmamalıdır. Yakıt kullanırken kaliteli ve kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Bina izolasyonu kazan için son derece önemlidir.

İzolasyonu mutlaka yaptırmaya çalışmalısınız. Bu şekilde Protherm kazananınızdan çok daha fazla verimi çok daha az enerji ile alabilirsiniz.

Kombiler konusunda da pek çok şikâyet alabiliyoruz. Kombi patlamalı yanıyor diye bize arıza kaydı gönderen müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Kombi patlamalı yanıyor ise ilk çalışma esnasında alev alması gecikiyorsa çakmağın geç çakmasından dolayıdır. Bu konuda danışacağınız ve destek alacağınız tek birim Protherm Servisi ve burada görev yapan uzman çalışanlarımızdır.

Ayrıca gaz da geç geliyor olabilir. Çakmağın geç çakması gaz birikmesinde patlamaya neden olmaktadır. Kombinin patlamalı yanması genellikle yıllık bakımı yapılmayan kombilerde karşılaştığımız bir durumdur.

Protherm kombilerinize yıllık bakım yaptığımız takdirde böyle sorunlarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

Şofbenlerde, şofben su almamasına rağmen bazen sürekli yanmaktadır. Bunun nedeni su diyafram çanağındaki ringin bozulmasıdır. Ventil mili sıkışmış ise böyle bir durumla karşılaşmak mümkündür. Mil geri gelmiyor ve basılı kalmıştır.

Sürekli yanar vaziyette olacak şofbene gerekli bakım yapılmalıdır. Protherm şofbeninizde bu ve bunun gibi sorunların çıkmaması için gerekli bakımı Protherm Servisi olarak yapmaktayız.

Yıllardır Protherm marka kombi, şofben ve kazan bakımları yapan firmamız personeli Protherm cihazlar konusunda eğitimli ve sertifikalıdır. Bu anlamda alacağınız destek tamamen profesyoneldir.

Protherm Servisi olarak Protherm kullanan müşterilerimizi mağdur etmemek adına hafta sonu dahil tüm günler gece gündüz devam çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizlere dilediğiniz an ulaşabilir, Protherm cihazlarınız için gereken her türlü bakım, onarım ve bilgi desteği alabilirsiniz.

Eskişehir Protherm Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!