Eskişehir Profilo Servisi

Eskişehir Profilo Servisi, yıllardır olduğu gibi Profilo kullanıcılarına her türlü teknik desteği vermeye devam ediyor.

Profilo markası ülkemizde yıllardır var olan son teknolojik cihazları ile hem mutfak hem de banyodaki ihtiyaçları karşılayan cihazlar üretmektedir.

Kaliteli beyaz eşyaların yanı sıra şofben, klima ve televizyon gibi cihazlarla da insanların ihtiyaçlarını maksimumda karşılayan Profilo’nun her daim danışabileceği ve teknik destek alabileceği bir servis bulunuyor.

Profilo’nun birbirinden farklı ve faydalı beyaz eşya modelleri bulunuyor. Bunlardan birisi de banyoların en büyük yardımcısı çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerine dair pek çok arıza kaydı alıyoruz.

Bunlardan bir tanesi çamaşır makinesinin az su ile yıkaması durumudur. Eğer çamaşır makineniz az bir su ile yıkama yapıyor ise cihaza bağlı musluk kapalı ya da filtresinde bir tıkanma olabilir.

Çamaşır makinelerinde böyle bir duruma sebebiyet verebilecek bir diğer ihtimal ise çamaşır makinesinin kapağının kapanmamış olmasıdır. Cihazın kapağını tekrar açıp kapatın ve cihazı yeniden çalıştırın.

Eğer cihazın ön panel ışıkları yanmıyor ise sorun prizde olabilir, kontrol edilmelidir. Eskişehir Profilo Servisi teknisyenlerimiz Vestel çamaşır makinenizdeki sorunu teşhis edip gerekli müdahaleleri yapıyor.

Profilo buzdolabı ve dondurucularında da en büyük sorun cihazların iyi bir şekilde soğutmamasıdır. Eğer buzdolabı ya da dondurucunuz iyi soğutmuyor ise durum kompresör kaynaklı olabilir. Ayrıca sistemde gaz kaçağı var ise yine buzdolabınız soğutmayacaktır, gerekli kontroller yapılmalıdır.

Aynı şekilde Profilo kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlarda da gerekli bakım ve teknik desteği size Eskişehir Profilo Servisi olarak sağlıyoruz.

Profilo televizyonlar ise her ne modelde olursa olsun servisimiz teknisyenleri ile her türlü arızaya karşı garantimiz altında olmakta, bir telefon dahilinde gerekli bakımı yapılmaktadır.

Profilo klimalar sıcak yaz aylarında her ortamda gerekli soğuğu sağlayarak insanları rahatlatmaktadır. Ancak bazı durumlarda klimalarda bir takım arızalar görülebilir. Örneğin klimanın kompresörünün ısınması ile birlikte cihaz kendisini korumaya alabilir.

Klima kompresörünün ısınması durumunda sistem basıncının kontrolü, kompresör kontrolü ve bakır boru kontrolünün yapılması gerekir.  Herhangi bir anormallik durumunda gerekli müdahale uygulanmalıdır.

Profilo şofbeniniz normal şartlarda çalışıyor ancak hiç anlamadığınız bir nedenden dolayı çalışmayı durdurmuş ise şofbene gaz gelmiyor olabilir.

Gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Şayet şofben doğal gazlı ise gaz bağlantılarında bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Servisimiz bunu sizin için yapacaktır. Eskişehir Profilo Servisi  hızlı ve garantili servis hizmeti sunmaktadır.

 

Eskişehir Profilo Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!