Eskişehir Lambert Servisi

Lambert Servisi olarak Lambert kullanıcılarına kombi bakım ve onarım işlerinde destek sağlamaktayız. Bu desteği sağlayan ekibimiz tamamen alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Usta kişilerden oluşan ekibimizin her bir parçası aynı zamanda güler yüzlü ve güler kişilerden oluşmaktadır.

Yüksek kalite de bir çalışan ekibi kurmak başarı merdivenlerini hızlıca tırmanmamızın en önemli sebebidir.

Lambert Servisi olarak kaliteli hizmetin ancak kaliteli kişiler tarafından verilebileceğinin bilincindeyiz. Düşük kaliteye tahammül edemez hata yapmayı kendimize yakıştırmayız.

Sektörde işinin gerekliliklerini bilmeyen ve düzgün iş ortaya çıkarmayan pek çok sözde servis mevcuttur. Bu tür kişilere itimat etmemeniz ve bakım-onarım işlerinizi yaptırmamanız önemle rica olunur.

Lambert Kombi Servisi

Kombi işleri kesin, kalıcı ve hızlı olmalıdır. Sincan Lambert Kombi Servisi ekiplerimiz şikayetlerinizi dikkate alarak en iyi işi ortaya koymak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Bizi sıradan servislerden ayıran en önemli özelliğimiz ise çizgimizi hiç bozmayıp çıtayı her daim yükseltmemizdir.

Bakım ve onarım işlerini yürütürken ne kadar kaliteli bir iş ortaya koyduğumuzu değerli kullanıcılarımızdan aldığımız ger dönüşlerle gözlemleyebilmekteyiz.

Aldığımız geri dönüşlerde profesyonel çalışma ekibimiz ve sağladığımız hizmetin yüksek kalitesi her zaman vurgulanmıştır.

Birinci önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve güvenlerini kazanmaktır. Yaptığı işlerde güven vermeyen bir servis kötü günler geçirmeye mahkumdur bizim için.

Lambert marka kombi cihazlarınızın problemle karşılaşması durumunda ilk hedefimiz acilen müdahale etmek ve anında kalıcı bir çözüm yolu bulmaktır.

Lambert Servis Garantisi

Kombi cihazlarınızda parça değişim işlemlerinde orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Bu değişen parçaların garantisi ise tarafımızca garantilidir.

Lambert yıllardır kombi konusunda kendini sürekli ve artan bir ivme geliştirmiş markalardan biridir. Ürettiği bütün cihazlar tüm kalite kontrol ve dayanıklılık testlerinden en yüksek başarı ile geçmiştir.

Bu sayede ürettikleri cihazlara yüksek kullanım ömrü biçmekte ise hiç tereddüt etmezler. Bu yüksek kullanım ömrünü belirleyen en önemli hususun ise bakımların aksatılmaması konusunda olduğunu açıkça belirtmişlerdir.

Kombi cihazlarınız bakımları için çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Periyodik bakımların aksatılması pek soruna sebep olacaktır. Bu sebeplerin temelde birleştiği nokta ise can ve mal güvenliliğinin tehlikeye girmesidir. Bakımları yapılmayan bir cihazda yıpranmış parçalar tespit edilemez.

Yıpranması halinde işlem görmeyen veya değiştirilmeyen parçalar cihazın diğer parçalarının yıpranmasını aşırı derece hızlandıracaktır.

Arızalanan parçanın artması ile onarım maliyeti giderek artacaktır. En ekonomik ve kaliteli bakım-onarım işleri için şubemizden destek alabilirsiniz.

Bakımların aksatılması halinde maddi kayıpların yanında ciddi sağlık sorunlarının baş gösterme riski de artmaktadır. Bakımları yapılmayan bir kombi cihazının gaz bağlantıları ve elektrik aksamı daha çabuk bozulur.

Gaz sızıntısından kaynaklı zehirlenmeler ve elektrik kaçaklarından meydana gelen yangınların büyük bir çoğunluğuna bakımsız kombi cihazları sebebiyet vermektedir.

Her hangi bir sorunla karışılamamak ve cihazınızın bakımları hakkın bilgi almak için Lambert Servisi şubemizle iletişime geçiniz.

Eskişehir Lambert Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!