Eskişehir İndesit Servisi

İndesit Servisi, İndesit klima sektörünün lider markalarından birisidir. İndesit klima servisi bütün montaj işlemlerinizi, arıza işlemlerinizi, parça değişimlerini vb. bütün ihtiyaçlarınızı en hızlı ve güvenilir biçimle karşılamaktadır.

İndesit Klima Servisi

İndesit klima servisi uzman kadromuz ile tamamen işinde profesyonel olan personelleri ile yıllardır hizmetinizdeyiz. Bize ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizle hiç beklemeksizin anında cevap vererek siz değerli müşterilerimizin her zaman memnun olmasını bekleriz.

Yıllardır bu piyasanın içinde olduğumuz için oldukça tecrübeli olan personellerimiz ile bir müşterinin klima servisinden ne bekliyor ise karşılamaktayız. Bizim işimizde temel felsefemiz güvenilir, hızlı, kaliteli ve cebinizi düşünmemizdir. İndesit klima servisi çağrı merkezini arayarak bize ulaşabilirsiniz size bir telefon kadar uzaklıktayız.

Klimanızın bakımı, montaj etme işlemi veya herhangi bir arıza işleminde direk sizin yanınızdayız. Bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için yıllardır yanınızda bulunmaktayız. Servisimiz herhangi bir montaj işleminde klimanızın olduğu bölgenin en ufak bir hasar bırakacak şekilde ve en az tesisat borusu kullanarak klima bölgesine hiç zarar vermeden montaj işlemini gerçekleştirmekteyiz.

İndesit Servisi klimanızın markası fark etmeksizin klima arıza işlerinize koşmaktadır. Ve servisimiz ileride klimanızda oluşabilecek problemleri önlemek için gerekli bakımları yapmanız konusunda da sizi uyarır ve bakımlarını bize yaptırdığınız takdirde ileride oluşabilecek problemleri minimuma indirmiş olursunuz.

İndesit Klima Arızaları

Klima Çalışmıyor

 • Uzaktan kumandası arızalı olduğundan klima algılamıyor olabilir. Buda kumandanın alıcı veya vericisinde problem olabilir. Bu yüzden kumanda alıcısı ve vericisine gerekli kontroller sağlanarak arıza giderilmektedir
 • Fan motoru arızalı olabilir. Fan motoru kontrol edilir eğer arızalıysa fan motorunu değiştirmek gerekebilir ve arıza giderilir.
 • Kompresör arızalı olabilir. Kompresör kontrol edilerek gerekli kontroller sağlanır eğer arızalıysa değiştirilerek arıza giderilmektedir
 • Klimaya enerji gitmiyor olabilir. Klimanın bağlı olduğu priz ve bu hattaki gerilim kontrolü yapılmaktadır ve arıza giderilmektedir.
 • Kompresör rölesi arızalı olabilir, önce röle kontrol edilip ve orada bulunan kontaklar yapışmışsa veya akım geçirmiyor ise röle değiştirilir ve arıza giderilir.

İndesit Klima Çalışıyor Fakat Ne Soğutuyor Ne De Isıtıyor İse;

 • Kompresörün termiği arızalanmış olabilir. Önce kompresör termiğine gerekli kontroller yapılır. Eğer akım geçmiyorsa termikten yenisi ile değiştirilir.
 • Kompresörün ilk kalkınma veya daimî kondansatörü arızalanmış olabilir önce daimî ve kalkınma kondansatörü kontrol edilmektedir. Arızalı ise kondansatör yenisi ile değiştirilir.
 • Termostatın bağlantıları kontrol edilir. Arızalıda olabilir. Arızalı ise termostat değiştirilir eğer bağlantılarında bir sıkıntı var ise bağlantıları çalışanlarımız tarafından düzeltilir.

Klima Kompresörü Kalkış Yapmıyor İse;

 • Klimanın sistemine fazla gaz verilmiş olabilir. Sistemde fazla gaz varsa fazlalık boşaltılır ve arıza giderilir.
 • Gaz dengelemesinin zamanı dolmamış olabilir, gaz dengeleme zamanı dolarken kompresörün enerjisi kesilir. Sonra kompresöre enerji verilerek çalışıp çalışmadığına bakılır.
 • Röle arızalı olabilir. Gerekli kontroller sağlanır. Röle arızalı ise değiştirilir.
 • Klimanın kalkışı için minimum 180 volt lazımdır eğer 180 volttan daha düşükse şebeke gerilimine gerekli kontroller sağlanır ve 180 volttan düşükse gerilimin yükselmesi beklenilir veya gerilim regülatörü kullanılır.

İndesit klima servisimizin uzman personelleriyle bütün arıza işlerinizi hızlı ve güvenilir gerçekleştirmekteyiz.

İndesit Klima Diğer Arızalar;

 • Klimanız eğer sigortayı attırıyorsa klimanın besleme kablosunda kısa devre olabilir. Besleme kablosunu kontrol ederiz. Kısa devre yapıyorsa kabloyu değiştirerek arızayı gidermekteyiz.
 • Klimanız sigortayı attırıyor ise fan motorunun sargılarında kısa devre olma ihtimali vardır. Fan motorunu kontrol edip eğer fan motoru arızalıysa veya kaçak varsa içinde fan motoru değiştirilir ve arıza giderilir.
 • Ekovat sargılarında kısa devre olursa yine klimanızın sigortayı attırma sebeplerinden biri olarak adlandırabiliriz. Ekovata gerekli kontrolleri sağlayıp kompresörde kısa devre varsa değiştirilir ve sisteme gaz verilerek arıza giderilmektedir.
 • Klimanızda ısıtma veya soğutma problemleri varsa eğer klimanızda oluşan pislik, tıkanıklık, toz, hava filtresinde kirler olabilir ve bunlar ısıtma soğutma performansını önemli ölçüde etkiler.

İndesit Beyaz Eşya Servisi

İndesit beyaz eşya servisi uzman kadrosuyla yıllardır bütün beyaz eşyalarınıza bakım, onarım ve montaj hizmetlerini yapmaktayız. İndesit klima servisi tamamen çözüm odaklı, güvenilir ve hızlı bir şekilde çalıştığı için müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Klasik beyaz eşya servislerine göre sadece bazı işlemlerle sınırlı kalmayıp beyaz eşya ürünlerinizde parça getirimi değişimi ve İndesit ürünlerde orijinal yedek parça getirtme işlemi yapılmaktadır. İndesit beyaz eşya servisi eğitimli çağrı merkezi çalışanlarıyla ve Güler yüzleriyle sorununuzu en kısa sürede çözüp size en iyi hizmeti vermektedir. Servisimiz günün her saati ulaşılabilirdir.

Montaj işlemlerinizi yaparken duvarlarınıza veya eşyaları montaj yapacağımız yerdeki duvara en az hasarı bırakarak hatta bazı ürünlerde 0 hasar duvarınızın görünüşünde en ufak bir bozukluk yapmamaktayız ve bu konuda oldukça titizizdir. Her türlü beyaz eşya servisi ihtiyacınızda bir telefon uzağınızdayız.

İndesit Elektronik Eşya Servisi

Servisimizde bütün elektronik eşyaların tüm servis gereksinimlerini karşılamaktayız. En çok televizyon için başvurulsa da her türlü elektronik eşyada size uzman kadromuzla her türlü montaj, bakım, onarım ve parça değişimi işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Eğitimli çağrı merkezimiz sayesinde tamamen çözüm odaklı ve ne yapılması gerekiyorsa onu yapan bir ekibe sahibiz. Montaj işlerinde çok titiz olan ekibimiz evinize herhangi bir hasar bırakmamakta çok titizdir. Yıllardır bu işi yapan uzman kadromuzla bütün bakım, onarım işlemleriniz hızla yapılır. Her türlü elektronik eşyanızda oluşan arıza işlemlerinde bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Sadece bir telefon uzağınızdayız.

Eskişehir İndesit Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!