Eskişehir İmmergas Servisi

İmmergas Servisi kombiler konusunda yaşayabileceğiniz her türlü teknik aksaklıkta sizlerle vakit kaybetmeden ilgilenmekte ve garantili çözümler sunan bir firmadır. Özellikle kış aylarında ısınma adına yoğun bir şekilde kullanılan kombilerin yıllık bakımları aksatılmamalıdır.

İmmergas marka kombi kullanan herkese alanında uzman teknisyenlerimiz ile yardımcı olmaktayız. İso 9001 belgeli firmamızda TSE standartlı hizmet verilmektedir. Ayrıca personelimizin tamamı İmmergas kombiler konusunda deneyimli ve sertifikalıdır.

Kombiler özellikle yoğun kullanıldığı dönemlerde ortaya bir arıza çıkarttığında sizler zor duruma sokabilir. Bu sebeple servis olarak sizle yıllık bakımın önemini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Uzman teknisyenlerimiz siz ne zaman arzu ederseniz ev ya da işyerinize gelerek İmmergas kombinize gerekli bakımları yapmakta ve yıl içerisinde sorun çıkarmaması adına tedbirler almaktadır.

Kombiler pek çok nedenden ötürü arızalanabiliyor ve çalışmayabiliyor. Mesela kombiniz çalışmıyor ise ilk olarak sigortaya bakmalısınız. Ardından gaz vanasını kontrol etmeli, kapalı ise açmalısınız. Kombinizin ayarlarını üzerinde bulunan ufak ekranından görebilmektesiniz.

Cihazınızın ayarlarını mevsime uygun hale getirebilirsiniz. Bu konuda kullanım kılavuzundan destek alabilirsiniz. İmmergas Servisi olarak telefonla destek imkânı da sunmaktayız.

Kombilerde karşılaştığımız bir diğer durum sıcak su açıldığında peteklerin aşırı derecede ısınmasıdır. SU basıncına bağlı olarak suyun bir ısınıp bir soğuması gerekir. Ancak bazı durumlarda su sürekli olarak sıcak akar ve bu genellikle bir tıkanma ya da arıza ile ilgilidir.

Çeşme ve tesisata giden suyu ayıran kombinin en önemli parçalarından üç yollu vanada bir arıza söz konusu olmuş ise böyle bir durum görülebilir. Sıcak su açıldığında kalorifer tesisatına ve çeşmeye giden sıcak su birbirinden ayrılmaktadır. Ancak bir arıza durumunda ya da tıkanıklıkta bu ayrım gerçekleşmez ve ya çeşmedeki su çok sıcak akar ya da kalorifer aşırı derecede ısınır. İmmergas Servisi ekibimiz bu konuda gerekli bakımı gerçekleştirecektir.

Kombi tesisatınızda meydana gelebilecek bir tıkanma İmmergas kombinizden yeterli derecede ısı alamamanıza neden olacaktır. Servis olarak yıllık bakımlar dahilinde tesisatınızdaki tıkanıklığı açıyoruz. Böylelikle hem kaloriferden hem de sıcak sudan yeterli verimi almanızı sağlıyoruz. Yıllık bakım taleplerinizi İmmergas Servisi telefon numaramızdan ya da online destek birimimize bildirebilirsiniz.

Bizlere 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan gecenin bir yarısı dahi olsa anında sizlere yetişmekte ve kombinizdeki problemi çözmekteyiz. İmmergas kombi konusunda uzman, ekonomik ve garantili bir firma arıyorsanız İmmergas Servisi olarak bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Eskişehir İmmergas Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!