Eskisehir Hotpoint Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Eskişehir Hotpoint Servisi , Türkiye’nin en sık tercih ettiği markalardan bir tanesi olan Hotpoint’in her türlü beyaz eşya modeline gerekli bakım ve onarım hizmetini sağlamaktadır. Beyaz eşyalar hem mutfakta hem de banyoda büyük kolaylık sağlayan cihazlardır.

Ancak hem elektrik hem de gazla çalışabilen bu cihazlar hiç beklenmedik anda bir arıza verebilir. Böyle durumlarda 24 saat sizlere hizmet veren firmamızı arayarak hızlı ve garantili çözüm alabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolapları konusunda oldukça farklı çeşit sunan Hotpoint bu konuda hayli iddialıdır. Ancak buzdolaplarının da gerekli rutin bakımlarının yapılması gerekir.

Buzdolapları konusunda bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi buzdolabı tabanında buz oluşuyor şikâyetidir. Tabanda oluşan buz birikimi, suyu buharlaştırma adına tepsiye yönlendirmek için planlanmış ve yapılmış bir kanalda tıkanma nedeniyle görülebilir.

Tıkanmaya genellikle arka duvarın arkasında bulunan drenaj deliğinde bulunan katı buz sebebiyet verir. Bu duvarda bir yalıtım söz konusu olduğundan buz çözme olsa da buz olduğu gibi yerinde kalacaktır. Su tabana akmaya devam ederken tekrar donma gösterecektir.

Eskişehir Hotpoint Servisi  olarak tavsiyemiz; bunun üstesinden gelmek için öncelikle buzdolabınızın fişini çekmelisiniz. Arka duvarı çıkarılması ve buzun çözülmesine yardım etmeniz gerekir. Ancak bu uzmanlık isteyen teknik bir konu olduğundan Eskişehir Hotpoint Servisi  bunu sizin için yapacaktır.

Fırın

Hotpoint’in sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi de fırınlardır. Yemek pişirdiğimiz fırınların ömrünün uzaması için temizliğinin Eskişehir Hotpoint Servisi  tarafından dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Hotpoint fırın temizliği öncesinde fişini çıkarın. Fırın içerisini ılıkken temizlerseniz çok daha iyi verim alırsınız.

Fırını kullandıktan sonra, her seferinde sabunlu suya batırılmış yumuşak bir bezle silmeye çalışmalısınız. Aynı şekilde ıslak bezle fırın tel rafını da temizlemeyi ihmal etmeyin. Böylelikle cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Detaylı bilgi için hattımızı dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Kurutma Makinesi

Eskişehir Hotpoint Servisi  olarak hatırlatmak isteriz ki kurutma makineleri çamaşır yıkadıktan sonra en büyük yardımcı niteliğindedir. Ancak kurutma makinelerinde de bir takım arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bunlardan bir tanesi yükleme kapağından su akıyor şikâyetidir. Eğer böyle bir sorunla karşılaşmış iseniz yükleme kapağı contası yüzeyleri ve iç yüzeylerde lif birikmiş olabilir.

Bu yüzeylerin mutlaka iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Beyaz eşya yıllık bakım çerçevesinde sizlere bu hizmeti sunmaktayız.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesinde karşılaştığımız en ciddi sorunlardan bir tanesi de kireçlenme sorunu olmaktadır. Cihazınız zaman içerisinde çözülmemiş deterjan, yemek artıkları deliklerin zamanla tıkanmasına neden olur.

Makinenin bu gibi sorunlarla karşılaşmaması için tabandaki yemek artıkları temizlenmeli, pervaneler yerinden çıkarılarak temizlenmeli, kirlenen filtreler sabunlu suyla yıkanmalı, makine temizlik sonrası yüksek ısı ayarında çalıştırılmalıdır.

Hotpoint bulaşık makinenizde yapacağınız bu rutin bakımlarla cihazınızı uzun vadede sorunsuz kullanabileceksiniz.

 

Eskisehir Hotpoint Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!