Eskişehir Ferroli Servisi

Eskişehir Ferroli Servisi, yaygın bir şekilde kullanılan Ferroli marka kombi ve şofbenleriniz için gerekli desteği sağlayan tam donanımlı servistir. Ferroli kalitesi, uzun ömürlü kullanımı ve farklı çeşitte kombi ve şofbenlerle evlerimize giren Türkiye’nin önde gelen kombi ve şofben markalarından birisidir. Kombi ve şofbenler hemen her evde olan ürünlerdir. Bu tip ürünler mekanik parçalardan oluştuğu için zaman içerisinde pek çok bakıma ihtiyaç duyarlar.

Bu bakımlar yapılmadığı zaman kombi ve şofbenlerinizde bir takım sorunlar baş gösterebilir. Kombi konusunda bizlere pek çok şikâyet geliyor. Şikâyetlerin başında kombi basıncındaki artış olabiliyor. Kombi basıncındaki artışın sebebi şayet çift eşanjörlü kombi kullanılıyorsa plaka eşanjörde bir delik söz konusu olabilmektedir. Tek eşanjörlü ise bunun anlamı ana eşanjörün delik olduğudur. Bu eşanjörün mutlaka değişmesi gerekir.

Eskişehir Ferroli Servisi olarak biz, orijinal yedek parça temin ettiğimizden eşanjör değişimini de orijinal parça kullanarak yapmaktayız. Kombilerle ilgili bir başka sorun da seslerle ilgilidir. Çok fazla ses yapan kombilerin neden bu tarz yüksek ses çıkardığı kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Hermatik kombinin çok ses çıkarması düzenli bakım yapılmadığı anlamına gelir. Düzenli bakım yapılmayan kombilerde kombi fanı kirlenir. Kirlerin balans yapması sonucu ise ses çıkıyor olabilir. Bu rahatsız edici ses ileride daha büyük sorunların habercisi olduğundan acil olarak bakım yaptırmanız gerekir.

Bacalı kombilerde ses çıkıyor ise pompanın kömür yataklarında bir aşınma söz konusu olabilir. Yine temizlenmesi gerekir. Eskişehir Ferroli Servisi olarak Ferroli marka kombi kullananların bu ve bunlar gibi pek çok sorununu anında çözüyoruz.
Tıpkı kombiler gibi Ferroli şofbenleriniz için de gerekli bakım ve onarımı yapmaktayız. Şofbenlerde düzenli bakım yapılmadığında ortaya çıkan pek çok şikâyet var. Mesela şofbenlerin bir süre çalıştıktan sonra durması müşterilerimiz tarafından sıklıkla karşılaşılan ve nedeni sorulan bir problemdir.

Bunun sebebi yine teknik bir detaydır; baca sensöründe bir problem olabilir, diyafram yırtık olabilir ya da termokulpda bir arıza meydana gelmiş olabilir. Bu durumun netleşmesi için sizlere Ferroli şofbeniniz ile ilgilenecek ve durumu saptayacak yetkili personelimizi anında gönderip sorununuzu çözüyoruz. Yine Ferroli şofbeninizi kullanırken sıcak su yetersizliği ile bir durum ile karşılaşıyorsanız dedentör ile alakalı bir problem ortaya çıkmış olabilir.

Bu noktada dedentörün değişmesi gerekebilir. Eskişehir Ferroli Servisi olarak dedentör değişimini de orijinal parçalardan yapmaktayız. Bu saydığımız kombi ve şofben problemleri gibi daha pek çok sorun kombi ve şofben kullanımınızı etkileyebilir. Hemen her ilçe ve semtte Ferroli kombi ve şofbenlerine yaptığımız bakım ile garantili hizmet vermekte olup bu gibi durumlarda bizleri arayabilir ve anında destek alabilirsiniz.

 

Eskişehir Ferroli Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!