Eskişehir ECA Servisi

Eskişehir ECA Servisi, yılların deneyimli kadrosu ile Eca marka kombi ve şofbenlerinize yerinde müdahale ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Ev ve iş yerlerinize Eca teknik destek hizmeti götüren servisimize 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Eca orijinal yedek parça temini ve garantili bakım ile Eca marka cihazlarınızı yıl içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombilerin herhangi bir aksaklık çıkarmadan ihtiyacınızı görebilmesi için mutlaka yıllık bakımlarını yaptırmalısınız.

Yıllık bakımları yaptırılan cihazlar uzun vadede sizlere hiçbir sorun çıkarmayacaktır. Eskişehir ECA Servisi olarak kombilerinize profesyonel destek sağlıyoruz.

Kombilerde bize gelen arıza kayıtlarında en sık aldığımız sorulardan bir tanesi kombinin ses yapma sorunu olmaktadır.

Kombi ses yapıyorsa altında yatan kaynak bulunup gerekli bakım ve onarım yapılmaktadır. Eca marka kombiniz ses yapıyor ise genellikle fan motoru kaynaklı olabiliyor.

Bunun dışında cihazınızın devir daim motorunda bir arıza çıkmış olabilir. Haznedeki suda hava birikmesi olmuş ise bu da ses çıkarmasını tetikleyebilir. Eskişehir ECA Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakımlar neticesinde ses sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Şofbenler ise hem evlerde hem de işletmelerde aralıksız sıcak su sağlayan cihazlar olduklarından bakımı son derece önemlidir.

Şofbenler hiç beklenmeyen anlarda çok farklı arızalar ortaya çıkarabilirler. Eca marka şofbenler her ne kadar dayanıklı olsa da bazı elektrik ya da gaz arızaları ortaya çıkabilir.

Şofbenlerde sık karşılaştığımız arızalardan bir tanesi rezistans yanmasıdır. Rezistans yanması yani elektrik kaçırması son derece tehlikeli bir durumdur, gerekli kontrol ve bakımının yapılması gerekir.

Şofbenlerde sık görülen bir diğer arıza ise emniyet sviclerinde yanma durumudur. Elektrik girişindeki klemensin yanması ile şofbeniniz arızaya geçecektir.

Şofbeninizin bağlantı kabloları erir ya da yanar ise şofbeniniz su ısıtmayacak ve arızaya geçecektir. Kademe anahtarı ise sıcak su sağlanamamasının en önemli nedenlerinden birisidir.

Kademe anahtarı tamiri Eskişehir ECA Servisi teknisyenlerimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Eca marka şofbenlerinizde saydığımız bu arızaların genellikle nedeni hatalı montajdan kaynaklı olabildiği gibi üretim hatası ya da kullanıcı hataları da olabilmektedir.

Önemli olan arıza kaynağının hızlı bir şekilde belirlenip doğru yöntemle onarımın gerçekleştirilmesidir.

Eskişehir ECA Servisi olarak Eca marka kombi ve şofbenleriniz için orijinal yedek parça temini sağlıyoruz.

Orijinal yedek parça noktasında sizleri hiç bekletmiyor ve gezici servis araçlarımız ile anında kapınıza gelerek müdahalede bulunuyoruz. Eca cihazlarınız firmamız ile daima güvence altındadır.

 

Eskişehir ECA Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!