Eskişehir Demirdöküm Servisi

Eskişehir Demirdöküm servisi, kombi tamiri, şofben arızaları, klima montaj, tamir ve bakımı, kazan sistemleri sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan kaliteli bir teknik servistir.

Gerek kombi arızaları olsun, gerek kazan sorunları olsun veya şofben ile ilgili sorunlar olsun, Eskişehir Demirdöküm servisi her türlü sorununuzda müşterilerinin yanındadır.

Demirdöküm cihazları konusunda deneyimli ve tecrübeli personeller ile çalışan teknik servisimiz, her zaman kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti konusuna dikkat etmektedir.

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm marka kombi cihazlarının içinde bulunan kombi sularının 2 yılda bir mutlaka değişimi gerekmektedir.

Ancak sık sık bu değişim yapılırsa sistemin paslanma süresi hızlanacağından sık sık değişimde yapılmamalıdır.  Eskişehir Demirdöküm servisi olarak tavsiyemiz 2 yılda bir yapılmasıdır.

Teknik servis olarak klima cihazlarınızın montajında her zaman karot makinesi kullanmaktayız. Karot makinesi duvara zarar vermez ve klima cihazınızın montajı düzgün ve temiz bir şekilde yapılır.

Demirdöküm marka kombi cihazınız yanma esnasında alev turuncu veya sarı ise hemen cihazı durdurmanız gerekmektedir. Bunun nedeni cihazınızın gazı yakamıyor olmasıdır. Kombi cihazınız gazı yakamıyor ise mutlaka detaylı bir bakımdan geçirilmelidir.

Demirdöküm Klima Servisi

Ayrıca, Klima cihazlarınızda kullanılan R22 gazların en büyük dezavantajı ozon tabakasını yıpratmalarıdır. Mutlaka Demirdöküm marka klima cihazı alırken 410 gaz kullanan ürünleri tercih edilmesi tavsiye edilmektedir.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan teknik servisimizden haftanın her günü ve günün her saati hizmet alabilirsiniz.

Konusunda tecrübeli ve uzman olan çalışanlarımız ile doğru olarak yaptığımız tespit ve müdahaleler ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Firmamızın vizyonu arasında ilk sırayı her zaman müşteri memnuniyeti almıştır.

AR-GE çalışmalarına da önem veren firmamız, bu departman da işinde tecrübeli ve deneyimli mühendisler ve teknik personeller ile çalışmaktadır. Bu sayede de sektörde pek çok yeniliğe öncülük yapmıştır.

Yapmış olduğumuz tüm uygulamalar ve hizmetler müşterilerimiz tarafından her zaman takdirle karşılanmıştır. Bölgedeki diğer firmalara da örnek teşkil etmiştir.

Demirdöküm Kazan Servisi

Demirdöküm marka kazan sisteminden duman çıkması da bir arıza olduğunun işaretidir. Bu durum da kazan sistemi yakıtı tam yakmadan atıyor ise kazanın yakıt besleme süresinin azaltılması gerekmektedir.

Tüm bu sorunlarınızın çözümü için müşteri iletişim merkezimizi arayarak randevunuzu oluşturup gezici servisimizin size ulaşmasını beklemeniz olacaktır.

Demirdöküm marka cihazlarınızın her türlü sorunun da hiç vakit kaybetmeden Eskişehir Demirdöküm servisi ile bağlantıya geçmeniz yapılacak en doğru davranıştır.

Elektrikli ve elektronik olan bu cihazların mutlaka düzenli olarak her yıl bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Bakımları düzenli olarak yapılan ve kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanılan bu cihazlar hem uzun ömürlü olmakta hem de daha verimli şekilde çalışmaktadır. Her zaman müşterilerimize tavsiyelerimiz bu yönde ve bu konularda olmuştur.

Eskişehir Demirdöküm servisi ile çalışmak her zaman siz değerli müşterilerimize ayrıcalık kazandırı. Bize ulaşmak için hemen telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

Eskişehir Demirdöküm Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!