Eskişehir Buderus Servisi

Eskişehir Buderus Servisi  yıllardır müşterilerine Buderus marka kombi, şofben ve kazan sistemlerinde her türlü teknik ve donanım desteği sağlayan alanında yetkin kişilerden oluşmuş bir servis olarak hizmet vermektedir. Kaliteli, yenilikçi ve güvenilir ürünleri ile evlerde kullanılan Buderus, kurulduğu günden günümüze müşterilerine en iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda kombi ve şofben gibi evlerin olmazsa olmaz ihtiyaçlarını yenilikçi bir bakış açısı ile tasarladığı ürünler ile karşılamaktadır.

Kombi ve şofben gibi ürünler çalışma mekanizmaları, parçaları ve işlevleri ile birbirinden ayrılabilir. Temelde aynı görevleri yapsalar da iç dinamiği farklı işler. Bu sebeple her markanın teknik desteğini o markaya hâkim servislerden almalısınız. Eskişehir Buderus Servisi Buderus marka kombilerde oluşabilecek arızalarda teknik desteği size sağlamaktadır. Kombilerde ister kullanıcıdan kaynaklı ister donanımsal ya da üretimden kaynaklı pek çok arıza çıkabilir.

Bunun dışında düzenli bakım yapılmadığından da arızalar ortaya çıkabilir. Kombilerde sıklıkla şikâyet gelen konulardan biri dış gövde ısınmasıdır. Bu ısınmanın birkaç sebebi olabilir. Bunlar; pompa arızası, ana eşanjör kireçlenmesi ve dolayısıyla çalışmasında aksama, sıcak su ve radyatör konumunu birbirinden ayırma özelliğinde olan üç yollu vanada oluşmuş bir arıza ya da kalorifer filtresinde bir tıkanma söz konusu olabilir.

Bu gibi durumlar kombi gövdesinde aşırı ısınmaya sebep olur ancak endişe etmenize gerek yoktur. Eskişehir Buderus Servisi  ni arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Çünkü öncelikle hangi problemden dolayı kombinin aşırı ısındığı tespit edilmelidir. Bu tespit sonrasında onarım ya da gerek duyulursa parça değişimi yapılacaktır.
Sıklıkla destek istenen bir konu ise ocaklarla ilgilidir.

Ocak çalışmasında bir sorun yok ancak kombi çalışmıyorsa gaz vanası muhtemelen kapalı olabilmektedir. Ocağa ait gaz vanası öncelikle kontrol edilmelidir. Vananın boru ile aynı hizada olması önemlidir. Bu duruma getirdiğiniz halde hala ocak çalışmıyor ise problem muhtemelen ocak ile alakalı olacaktır. Bu durumda Eskişehir Buderus Servisi  ofislerinden yine servis desteği almanız gereklidir. Şofbenlerde görülen sorunlar arasında şofbene gaz gelmemesinden ötürü çalışmama problemi başlarda geliyor.

Gaz vanasını kontrol ettikten sonra eğer hala gaz sorunu yaşıyorsanız gaz kesintisi olabilir. Böyle bir durum da yok ise elektronik kart, gaz valfi ya da elektrotlarda bir sorun yaşanmış olabilir. Bu gibi bir durumda arıza tespiti yapılmalıdır. Eskişehir Buderus Servisi  olarak Buderus marka kombi ve şofbenlerde yaşadığınız ve içinden çıkamadığınız bu gibi sorunlarda bizimle derhal bizimle iletişime geçip teknik destek talep ediniz.

 

Eskişehir Buderus Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!