Eskisehir Bosch Servisi

Eskisehir Bosch Servisi ile Bosch marka beyaz eşyalarınız daima güvence altında oluyor. Bosch marka her tür beyaz eşya için gerekli bakım ve onarımları garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yerinde bakım ve onarım hizmetimiz olduğu gibi donanımlı atölyemizde de gerekli işlemleri yapabilmekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini daima birinci planda tutan firmamızdan günün 24 saati teknik destek alabilirisiniz.

25 yıldır donanımlı ekibimiz ile Bosch beyaz eşyalarına gerekli müdahalelerde bulunup müşterilerimizin sorunlarını anında ortadan kaldırmaktayız. İso 9001 belgeli firmamız her an ulaşılabilir durumdadır.

Nöbetçi servis sistemi ile çalıştığımızdan gecenin bir yarısı da olsa sabahın erken saatleri de olsa Eskisehir Bosch Servisi gezici servis araçlarımız ile taleplerinize anında cevap vermekteyiz.

Bulaşık makineleri Bosch markasının en fazla kullanılan cihazlarından birisidir. Bulaşık makinelerinde zaman içerisinde kireç, yağ gibi cihazın çalışmasını engelleyecek maddeler birikebilir.

Ayrıca bulaşık makinesi duvarlarında oluşabilecek pas rengindeki madde ile cihazınız kullanılmaz bir hale gelebilir. Eskisehir Bosch Servisi bu ve bunun gibi konularda sizlere profesyonel destek sağlamaktadır.

Bulaşık makinesinin temizliği aksatılmamalıdır. Temizlik esnasında filtresi, su püskürtme kolu, rezistans gibi kısımlar mutlaka iyi bir şekilde temizlenmelidir.

Ayrıca her makineye uygun kireç ve yağ çözücü olduğunu unutmayın ve bu bakım ürünlerini seçerken ona göre değerlendirin. Bu konuda Eskisehir Bosch Servisi operasyon merkezimiz yetkilileri sizlere yardımcı olacaktır.

Banyolardan eksilmeyen makinelerden bir tanesi de çamaşır makineleridir. Uygun program dahilinde çamaşır makineniz verimli bir şekilde yıkama yapacaktır. Ancak bazen müşterilerimizden program takılıyor tarzında şikâyetler gelebiliyor.

Genellikle bu durum elektronik kart ile alakalıdır. Cihazın en önemli parçalarından birisi olan elektronik kartta bir arıza varsa onarılmalıdır. Ancak arıza onarılamayacak düzeyde ise Eskisehir Bosch Servisi ekiplerimiz orijinal yedek parça temini ile sorunu çözecektir.

Bosch markasının bir diğer sık kullanılan cihazı kurutma makinesidir. Makinenin iyi kurutmaması sorunu ise karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır.

Öncelikle cihazınızdaki program tipini kontrol etmelisiniz. Program türü makinenize uygun değil ise sorun çıkarmış olabilir. Programı ayarlayarak çamaşır tipine göre kurutma işlemi yapmalısınız.

Genellikle çamaşırların üzerinde bulunan etiketlerde kaç derecede yıkanması gerektiğine dair bilgilendirme yer almaktadır. Ancak yine de aklınız karışır ve destek almak isterseniz Eskisehir Bosch Servisi teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kurutma makinenizdeki lif filtrelerini de düzenli aralıklarla temizlemelisiniz. Filtre tıkanmaları da kurutma işleminin yeterli düzeyde yapılamamasının en önemli nedeni olmaktadır.

Bosch marka tüm beyaz eşyalarınızda yaşayacağınız sorunlarda Eskisehir Bosch Servisi ekibimizi arayabilirsiniz. Günün 24 saati sizlere yardımcı olmaktayız.

 

Eskisehir Bosch Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!