Eskişehir Altus Servisi

Eskisehir Altus Servisi  beyaz eşya markaları arasında lider konumda olarak niteleyebileceğimiz Altus cihazların her türlü bakım, onarım hizmetini bizzat evinize ya da işyerinize gelerek sunmaktadır.

25 yıllık bir deneyim ile sizlere Altus tecrübesini en iyi şekilde yansıtmaktayız. Hemen her gün yoğun bir şekilde kullandığınız beyaz eşyalarınıza gerekli yıllık bakımlar yapılmadığı takdirde pek çok sorun ortaya çıkabilir.

Altus beyaz eşyalar konusunda alanında uzman bir ekibimiz bulunmaktadır. Eğitimli ve tecrübeli ekibimize günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Firmamız İso 9001 belgelidir. TSE standardında hizmet sağlamakla beraber yaptığımız her müdahale sonucunda bir yıl servis garantisi vermekteyiz. Bu anlamda kapsamlı ve garantili bir bakım-onarım hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Birbirinden farklı Altus marka beyaz eşyalarda pek çok farklı arıza ile karşılaşabilmekteyiz. Mesela çamaşır makinesi su kaçırma, buzdolabı soğutmama, kurutma makinesi ses çıkarma, bulaşık makinesi iyi yıkamama gibi arıza kayıtları günlük bizlere sık bir şekilde gelmektedir.

Sunduğumuz 24 saat aralıksız hizmet ile bu gibi sorunları Eskisehir Altus Servisi  uzman ekibimizle anında kaldırmaktayız.

Sıcak havaların bastırması ile birlikte en yoğun kullanılan cihazlardan birisi de Altus klimalardır. Ancak klimalar konusunda da pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Klima gaz eksilmesi bunlardan bir tanesidir.

Klimanın düzgün bir şekilde soğutma yapabilmesi için akışkan gaza ihtiyacı vardır. Akışkan gaz sistemde dolaşarak soğutma işlemini yapmaktadır. Klimada gaz sızıntısı var ise cihazınızın sistem borularının kontrol edilmesi gerekecektir. Bu kontrolü ise Eskisehir Altus Servisi  teknisyenlerimiz sizler için yapacaktır.

Günün 24 saati sıcak su alma adına kullandığımız Altus marka şofbenler de oldukça kullanışlıdır. Ancak bazı durumlarda şofbenlerden de bir takım arıza kayıtları alabiliyoruz. Şofbenin çalışıp aniden durması bunlardan birisidir.

Böyle bir durumda şofben diyafram yırtığı, baca sensör arızası, termokulp hasarı gibi durumların ortaya çıkıp çıkmadığı kontrol edilmeli ve gerekli tedbir alınmalıdır. Arızanın temel kaynağını bulmak adına Eskisehir Altus Servisi  teknik birimimizi anında bulunduğunuz yere gönderecek ve gerekli müdahalelerde bulunacağız.

Altus markasının mutfaklardaki en kullanışlı cihazlarından olan bulaşık makinelerinde performans düşüklüğüne dair bazı zamanlar şikâyet alabiliyoruz. Bulaşık makineniz eğer suyu ısıtmıyor, bulaşıkları iyi yıkamıyor ise şebeke suyuna bağlı olarak rezistans kireçlenmesi sorunu yaşıyor olabilir.

Bildiğiniz gibi şehir şebeke suları içerisinde klor nedeni ile belli bir süre sonra kireçlenme durumu yaratmaktadır. Suyun ısınmasını sağlayan makinenizin rezistansı ise oluşan kireç tabakası nedeni ile su ısıtma işlemini yerine getiremez.

Bu da bulaşıklarınızdaki yağların erimeyeceği anlamına gelmektedir. Eskisehir Altus Servisi  olarak Altus marka bulaşık makinenizdeki kireçlenme sorunun üstesinden geliyoruz ve cihazınızı eski performansına kavuşturuyoruz.

 

Eskişehir Altus Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!