Eskişehir Alarko Bölge Servisi

Eskişehir Alarko Servisi kombi, klima ve şofben konusunda yıllardır Alarko kullanıcılarının tercihi olmuştur.

Bunun nedeni elbette 25 yıllık köklü bir geçmiş, güler yüzlü personel, kurumsal hizmet anlayışı ile garantili onarımdır.

Kış aylarında ihtiyaç duyduğunuz kombiler ve yaz aylarında olmazsa olmazınız klimalarınız için her türlü gerekli rutin bakım sizler için yapılmaktadır.

Günümüzde her yere yetişmek profesyonelliğin bir gereğidir. Bu nedenle bizler servis ağımızı tüm bölgeye yaymış bulunuyoruz.

Böylece nerede olursanız olun en hızlı şekilde gelerek cihazlarınıza yerinde bakım yapıyoruz.

Kombi ve klima ürünlerinde ortaya çıkan sorunlar her ne kadar benzese de bir takım detaylarla birbirinden ayrılabilir.

Alarko Kombi Servisi

O nedenle arızayı tam manada tanımlayabilmemiz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Mesela kombiniz devreye girmiyor, ne yaptıysanız çalışmıyor ise bunun pek çok nedeni olabilir.

Kombiler su, elektrik ve doğalgaz ile birlikte çalışan karmaşık yapıdaki cihazlardır. Alarko kombi cihazına gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

Bunun için öncelikle ocak kontrolü sağlayabilirsiniz. Ayrıca gaz vanasının da açık olmasına dikkat etmek gerekiyor. Kombide bulunan su miktarını mutlaka kontrol edin. Suyun 1,5 bar olması gerekir.

Baktığınızda 1,5 bar olacak şekilde su görmüyorsanız su ilavesi yapmalısınız. Kombiye belirli bir voltaj gelmelidir. Bunun oranı ise 220 volttur. Kombi şayet sigorta veya voltaj düzenleyiciye bağlı ise bağlantılarını kontrol etmeli, açık olduğundan emin olmalısınız.

Eğer kombiniz hiçbir suretle devreye girmiyorsa dış hava prosestatı, fan motoru ya da kombi ana kartında sorun var demektir. Bunun için Eskişehir Alarko Servisi uzman teknisyenlerimizden destek talep edebilirsiniz.

Kombiniz çalışıyor ancak geç devreye giriyor ise bunun nedenleri fan motorunda kir birikmesi, fan motoru üzerinde bulunan kelebek tapada sorun olması, elektronik kartın bozulması ya da dış hava sensöründeki bozukluk olarak sayılabilir.

Bu tarz sorunlarda kombi geç devreye girecektir. Kombinize yapacağımız bakım ile bu sorunlardan anında kurtulmanız mümkündür.

Termosifonlarınızdan ses geliyor ise bunun ana nedeni kazan içerisinde bulunan ısıtıcı rezistansın kireçlenmiş olmasıdır.

Sesi engellemek için termosifon girişinde bulunan ve su basıncını düzenleyen basınç regülatörünü kullanmak faydalı olacaktır. Kullanılacak basınç regülatörü termosifonun ses çıkarmasını engelleyecektir.

Kombi ve şofbenlerinizde bu saydığımız pek gibi pek çok arıza ile karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda telefonla bize ulaşarak sorularınızı yöneltebilir ve anında arıza onarım desteği alabilirsiniz. Tek numaradan hemen Eskişehir Alarko Servisine ulaşın.

Teknik servis hizmeti sunan ekiplerimiz, kombi, beyaz eşya ve klima gibi önemli cihazlar için, sağlıklı teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Bir teknik servis hizmetinde aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan ekiplerimiz, Eskişehir Alarko Servisi hizmeti sunulmaktadır.Kombi bakımının mevsimi, kış aylarından öncedir. Yaz aylarından önce klima bakımı yapılmalıdır.

Zamanında yapılan bütün cihaz bakımlarla, Alarko cihazlar oldukça kullanışlı hale gelmektedir. Kış aylarında kombiler, yaz aylarında klimalar daha verimli kullanılmamaktadır.

Kombi bakımında, öncelikle, ısıtan kısımın testi, petek testi, baca fanı ve kullanım suyu testi gibi birçok testle başlar. Bu testler sonunda, müşteri onayı ile bakım ve onarım gerçekleşir.

Alarko Klima Servisi

Eskişehir Alarko Servisi tarafından yapılan klima bakımında ise filtre, toz ve polen temizliği önceliklidir. Bu temizlik işlemlerini bitmesiyle, diğer aksamlar tek tek incelenir ve gerekli yedek parçalar belirlenir.

Bakım ve onarım işlemlerinde, en etkili çözümlerle hareket eden teknik servisimiz, sertifikalı ve tecrübelidir.

Bir teknik serviste aradığınız bütün özelliklere sahip olan elemanlarımız, kısa zamanda iş teslim

Eskişehir Alarko Servisi etkili çalışma yaparak yaparak, hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Tecrübe ve birikimle en iyi teknik hizmeti bulabilirsiniz.

 

Eskişehir Alarko Bölge Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTıkla, Ara!